legenda
POLONISTYKA - PRACOWNICY
legenda
POLONISTYKA - UCZNIOWIE
legenda
POLONISTYKA - STUDENCI
 

Dzień Kół Naukowych w Collegium Maius

 

dzienkol4glowna2Na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej odbył się już V Dzień Kół Naukowych. Impreza to okazja zarówno dla kół naukowych, mających szansę zaprezentowania swojej działalności, jak i studentów chętnych do podjęcia nowych wyzwań.
POLONISTYKA -STUDENCI

 

 

 

 

 

Na miejscu obecni byli również członkowie Rady Samorządu Studentów WFPiK. W tym roku wydział odwiedzili również uczniowie z VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu i Liceum Ogólnokształcącego w Rogoźnie, którzy wzięli udział w warsztatach i wykładach zorganizowanych między innymi przez koła naukowe.

 

dzienkol1

 

Wszyscy zainteresowani oprócz okazji do rozmowy i zadawania pytań mogli również podziwiać starannie przygotowane stoiska kół naukowych, spróbować przygotowanego dla nich poczęstunku, potańczyć przy skocznej, słowiańskiej muzyce czy wziąć udział w wielu konkursach i atrakcjach, jakie przygotowały dla nich koła.

dzienkol3glowna


Bogata oferta, jaką zaprezentowały koła naukowe i spore zainteresowanie, jakim cieszyły się wśród studentów stoiska, pokazują, że nie zanika chęć rozwoju i realizacji pasji naukowych wśród młodych badaczy. Możemy być pewni, że w kolejnym roku akademickim czeka nas szósta edycja wydarzenia.

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3